مطالب خواندنی جدید :

نرده کشی بالکن

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
حفاظ پنجره کد 33- ایمن کاران وحدت

سرتیتر های این مقاله

نرده کشی بالکن و تراس

بالکن و تراس ساختمان ها یکی از قسمت هایی از آپارتمان های چندین طبقه است که معمولا فضای کوچکی از ساختمان ها را به خود اختصاص می دهد که مشرف به کوچه و خیابان هستند.

نرده کشی بالکن و تراس خود را می توانید به صورت ها و مدل های گوناگون زیادی طرح ریزی کنید تا از دور نمای ساختمان شما را زیباتر جلوه دهند. یکی از جنس هایی که امروزه الهام گرفته از دل طبیعت است و از آن می توان در زندگی روزمره بشری بیشترین استفاده را داشت، نرده کشی بالکن و تراس به شکل چوبی می باشد.

جنس چوبی نرده کشی بالکن و تراس در خانه های شهری نمایی فوق العاده بکر و ناب می تواند به آن ها ببخشد که در نوع خود بی نظیر می باشد. همین نوع چوبی بودن نرده کشی بالکن و تراس را امروزه می توان در قالب مدل های فوق العاده جذاب و شگفت آور زیادی پدید آورد که موجب تحیر و خیره شدن به آن می گردد.

 

حفاظ شیشه ای نیز نوع دیگری از حفاظ هایی به شمار می آیند که از آن ها نیز می توان در بالکن و تراس خانه و آپارتمان خویش استفاده کرد.

طبیعتا جنس شیشه ای این نوع از حفاظ ها با آنچه در ذهن شما در وهله نخست خطور می کند، کاملا متفاوت است و به صورتی نیست که به راحتی شکننده باشند. حفاظ های شیشه ای بسیار مستحکم و بسیار زیبا با کارایی بالایی هستند که از آن ها می توان در بالکن و تراس مورد استفاده قرار داد تا موجب زیبایی دوچندان بالکن و تراس منزل شما گردند.

 

جمع بندی درباره حفاظ بالکن و تراس

به طور کلی اگر بخواهیم جمع بندی نهایی در این خصوص ارائه دهیم، لازم به ذکر است که شما می توانید برای نرده کشی بالکن و تراس منزل آپارتمانی خویش از حفاظ های متعددی استفاده کنید که بسیاری از این حفاظ ها امروزه در طرح و مدل های فوق العاده مدرن و خیره کننده ای طراحی شده اند که ظاهر آن ها بسیار زیبا و شکیل می باشد.

این مطلب رو حتما بخون :  حفاظ پنجره ایمن کاران کد 13

به همین علت با در نظر گرفتن امنیت و استحکام حفاظ های مورد استفاده در بالکن و تراس آپارتمان شما و نیز ظاهری شیک و منحصر به فردی که دارند، می توانند بهترین انتخاب برای بالکن و تراس منزل آپارتمانی شما تلقی گردند و ارزش ساختمان شما را تا حد بسیار زیادی بالا و بالاتر ببرند. شما می توانید نرده کشی بالکن و تراس آپارتمان خود را در قالب جنس های مختلف چوبی، شیشه ای، آهنی و… خریداری کنید که هر یک از این جنس ها خود دربردارنده انواع و اقسام مدل های گوناگونی هستند که می تواند سلیقه شما تلقی گردند.

اگر تمایل به نصب شیشه بالکن دارید حتما قیمت شیشه بالکن ذهنتان را درگیر خواهد کرد. بهتر است بدانید که ابعاد فضای بالکن شما اولین گزینه تعیین کننده در قیمت شیشه بالکن است. شرکت ایمن کاران وحدت با وجود تنوع محصولاتی که دارد برای نصب شیشه بالکن بر اساس ابعادی که کارشناس در بررسی از محیط به نقشه کشی ارائه داده است، شیشه سکوریت تولید می کند و به دست اجرا می رساند.

قیمت ها بر حسب تومان می باشد. شیشه ها از نوع فلوت درجه یک می باشد. فریم در انواع رنگ موجود است.

ارتفاع زیر ۱۷۰ مترمربع همان ۱۷۰ متر مربع محاسبه می گردد. متراژ زیر ۳ متر مربع، همان ۳ متر مربع محاسبه می گردد. هزینه شاسی کشی جداگانه محاسبه می گردد. قیمت ها بر حسب تومان می باشد. هزینه بر احتساب هر متر طول محاسبه گردیده است. هزینه با احتساب شاسی، بسته بندی، حمل و نصب محاسبه گردیده است.

یکی از گزینه‌هایی که اکثر مردم هنگام اجاره یا خرید آپارتمان به آن توجه میکنند داشتن تراس و بالکن است.

 

سوالات شما

اما چرا افراد به نصب شیشه بالکن در این فضاها علاقه نشان میدهند؟ برای اجرای “شیشه بالکن ریلی” باید چه فضایی داشته باشید؟

این مطلب رو حتما بخون :  حفاظ پنجره ایمن کاران کد 10

شیشه بالکن ریلی همان طور که از اسمش مشخص است، به گونهای طراحی شدهاند که پنل های شیشه بر روی ریل حرکت خواهند کرد و در نتیجه فضای کمی را اشغال می‌کنند. در این حالت شیشه بالکن بصورت L شکل در انتهای دیوار جمع میشوند که همین فضای کمی که اشغال میکند به شما اجازهی ایجاد هر تغییری در فضای بالکن را میدهد.‌

بنابراین این نوع شیشه در فضای کمی قابل نصب هستند ولی مطمئن شوید که فضای کافی برای کار نصابان جهت نصب شیشه بالکن موجود باشد. در حالت عادی نصب شیشه ریلی بالکن یک روز زمان میبرد البته این در شرایطی است که بالکن بزرگ و شرایط نصب مهیا باشد و مطمئناً در غیر این صورت زمان افزایش خواهد یافت.

مقالات مرتبط

۱۴۰۱/۰۴/۱۴

شما عزیزان برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.