مطالب خواندنی جدید :

حفاظ روی دیوار

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
حفاظ روی دیوار- ایمن کاران وحدت

حفاظ روی دیوار چیست ؟

یکی از اساسی ترین و مهم‌ترین تجهیزات در وسایل امنیتی ساختمان، برای تقویت دیوار و جلوگیری از ورود سارقین به منازل حفاظ روی دیوار است

یکی از محصولات اصلی شرکت ایمن کاران وحدت حفاظ نرده روی دیوار میباشد.

تمامی محصولات دارای رنگ کوره ای الکترواستاتیک درجه یک میباشد.

نرده های روی دیوار در ساختمان های کشور عمدتا از جنس آهن و فولاد میباشد.

انواع حفاظ روی دیوار

بررسی تمامی حفاظ روی دیوار

در ادامه به معرفی و بررسی تمامی انواع موجود در بازار ایران می پردازیم، محصولات معرفی شده فقط مربوط به شرکت ایمن کاران وحدت نمی باشد و محصولات تولید شده توسط سایر تولید کنندگان نیز معرفی می شود.

در این میان حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای بیش از بقیه مدل ها مورد استقبال مردم قرار گرفته اند. در سال گذشته به طور میانگین ۸۰ درصد فروش انواع محافظ های روی دیوار مربوط به این دو مدل بوده است. به طوری که کلمه شاخ گوزنی و بوته ای در بازار مساوی با کلمه حفاظ روی دیوار قرار داده شده است و معمولا مردم همه این حفاظ ها را با کلمه بوته ای و شاخ گوزنی می شناسند.

ارتفاع ۱۲۰ سانت مناسب ترین گزینه برای محافظت و نصب حفاظ دیوار حیاط و یاغ های مسکونی هستند که با ارتفاع زیاد خود اجازه عبور را به سارقان نخواهند داد. البته ساختمان هایی که پنجره یا بالکن در طبقه اول دارند و از محافظت کمی برخوردار هستند نیز به این متراژ ارتفاع نرده حفاظ بالای دیوار نیاز دارند.

اما باید این را بدانید که نرده بالکن یکی از ایمن ترین راه های مراقبت از منازل مسکونی است. شاخ گوزنی در حال حاضر یکی از بهترین حفاظ های روی دیوار می باشد این محصول اولین مدل از نسل جدید نرده ها موسوم به شاخ گوزنی است.


قیمت حفاظ دیوار در بازار تهران

قیمت این حفاظ در بازار تهران بسته به ارتفاع، تراکم، کیفیت رنگ و … معمولا در ارتفاع های ۷۰ و ۸۰ و ۹۰ و ۱۰۰ و ۱۲۰ سانتی متر تولید می شود، ولی ارتفاع ۹۰ سانتی متر بهینه ترین و استاندارد ترین ارتفاع برای این نرده روی دیوار میباشد. عرض بین ۵۰ تا ۷۵ سانتی متر متغیر است و مانند شاخ گوزنی در تراکم های ۸ و ۱۰ و ۱۲ ردیف به صورت شاخه ای در طول ۲ متر تولید می شود.

قیمت بوته ای در تهران بین ۳۵ تا ۱۲۵ هزار تومان متغیر است. همان طور که از نام این محصول پیداست فرم کلی این نرده به شکل حرف اف انگلیسی میباشد که زاویه شاخه های اصلی نسبت به هم ۹۰ درجه است که در طول تکرار شده اند.


 مشخصات لاله ای تولید شده توسط شرکت ایمن کاران وحدت به شرح زیر می باشد.

حدود قیمت آبشاری ۶۰ تا ۸۵ هزار تومان می باشد. نسل دوم حفاظ های روی دیوار بوده و به صورت یک طرفه، دو طرفه، سه طرفه و آبشاری تولید می شود. میتوان گفت این جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تاکنون می باشد.

از نظر امنیت دارای امنیت بیشتری نسبت به شاخ گوزنی است. به صورت معمول در ارتفاع های ۸۰ الی ۱۲۰ سانتی متر ساخته می شود. قیمت بین ۱۲۰ الی ۱۸۰ هزار تومان می باشد. ایده نیزاری از نیزار بوده و از زیبایی بیشتری نسبت به سایر حفاظ ها برخوردار می باشد، برای ساخت این محصول به مقتضای شکل ظاهری آن از میلگرد نمره ۱۲ استفاده می شود.


این نوع حفاظ در ارتفاع های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۵۰ سانتی متر تولید می شود و قیمت حدودی آن بین ۱۰۰ تا ۱۸۰ هزار تومان است. جدیدترین مدل از سری نرده های روی دیوار بوده و به عدت تشابه ظاهری آن به ستاره ۵ پر به این نام معروف شده است.

شباهت بسیار زیادی به شعله های آتش دارد و همچون شعله های آتش از بنای مورد نظر محافظت می نماید. می توان گفت طراحان نرده هنگام طراحی مدل نیزاری نیم نگاهی به مدل شعله ای نیز داشتند در ارتفاع ۵۵ الی ۱۰۰ سانتی متر تولید می شود و قیمت حدودی آن بین ۸۰ الی ۱۴۰ هزار تومان می باشد. خوشه ای اقتباس شده از خوشه های گندم است.

می توان گفت در نگاه اول ترکیبی از شاخ گوزنی و لیلیوم می باشد. این نرده نیز مانند لیلیوم به صورت دو رنگ، رنگ آمیزی شده و ارتفاع ۱۰۰ سانتی متر عرضه می گردد.


حفاظ دیوار شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در تراکم مختلف ساخته میگردد که قیمت انواع حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع و نوع متریال حفاظ سنجیده میشود. نرده شاخ گوزنی دیوار حیاط بر اساس هر متر نرده حفاظ و تراکم حفاظ شاخ گوزنی محاسبه میگردد.

حفاظ شاخ گوزنی فلزی یکی از انواع بهترین حفاظ های دیوار است که برای امنیت ورودی دیوار آپارتمان ها و ساختمان ها و برای جلوگیری از ورود افراد نانشناس و سارقان مورد استفاده قرار میگیرد.

نرده شاخ گوزنی معمولا بر روی دیوار نصب میشود ولی نوعی از حافظ شاخ گوزنی نیز وجود دارد که بر روی پنجره نیز میتوان نصب کرد. حفاظ شاخ گوزنی از سوی طراحان توانسته به حالت سر شاخه های تیز و برنده ، غیر قابل عبور و در هم تنیده طراحی شود . در حقیقت حفاظ شاخ گوزنی در مقایسه با سایر حفاظ ها دارای امنیت بیشتری برای ساختمان شما خواهد بود.

از این رو در شمار پرکاربرد ترین و ایمن ترین نوع حفاظ ها قرار دارد . از این نوع حفاظ عمدتاً به منظور مراقبت از انواع منازل مسکونی ، ساختمان ها ، اداره ها ، ویلا ها و مناطق تفریحی استفاده می کنند

مقالات مرتبط

۱۴۰۱/۰۴/۱۶

شما عزیزان برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.