سفارش حفاظ نرده پنجره متحرک

هر انچه که از حفاظ نرده پنجره متحرک باید بدانید

حفاظ نرده پنجره متحرک برخلاف انواع مدل‌های حفاظ پنجره آهنی ساده، حفاظ پنجره فرفورژه، حفاظ پنجره مدرن و … که به صورت ثابت نصب می‌شوند، قابلیت باز و بسته شدن دارند. حفاظ نرده پنجره متحرک در بیرون و یا داخل پنجره‌های ساختمان برای پنجره‌های بزرگ نصب می‌شود. حفاظ پنجره متحرک که به آن حفاظ متحرک آکاردئونی و یا حفاظ متحرک کشویی یا ریلی گفته می‌شود، عملکردی مانند درب اکاردئونی دارد. این حفاظ به صورت تاشو و همانند ساز آکاردئون باز و بسته می‌شود. همچنین این نوع حفاظ برای سطوح شیشه‌خور گسترده مناسب میباشند.

نمونه کارها

سفارش حفاظ نرده پنجره متحرک

انواع حفاظ نرده پنجره متحرک با طرح های متفاوت

حفاظ های متحرک که مشابه درب های اکاردئونی میباشند در طرح های سه گل، چهارگل و…موجود هستند. دلایل استفاده از نرده پنجره متحرک

۱ .ایمنی بالا:

میله های متحرک از سمت داخل خانه به آسانی باز و بسته می شوند ولی از سمت بیرون از خانه این کار غیر ممکن است به همین علت است که از لحاظ ایمنی بسیار کارآمد می باشند.

۲ .تمیز کردن آسان:

تمیز کردن پنجره های حفاظ های متحرک بسیار آسان تر از حفاظ روی دیوار است و به راحتی می توان حفاظ را جمع کرد و شیشه و پنجره را تمیز نمود و مجددا حفاظ را در قسمت خود قفل کنید.

۳ .امنیت کودکان :

این نوع حفاظ برای جلوگیری ازسقوط کودکان بسیار عالی است چرا که در صورت لزوم ان را قفل کرده و هنگامی که نیاز ندارید حفاظ را باز میکنید.

۴. نمای بدون مانع:

میتوانید بدون هیچ مانعی از نمای بیرونی هوای بهاری و پاییزی لذت ببرید.

۵.  آرامش خاطر بیشتر:

به طور کلی، نصب حفاظ پنجره می تواند باعث آرامش خاطر شما در هنگام دور بودن از خانه و حتی هنگام استراحت شبانه

سفارش حفاظ نرده پنجره متحرک از ایمن کاران وحدت

شرکت ایمن کاران وحدت، با بیش از ۱۹سال سابقه تولید انواع حفاظ پنجره آهنی و فولادی، در این صنعت جزو پیشگامان است. لازم است مشتریان طرح دلخواهشان را سفارش دهند. چرا تمامی محصولات ایمن کاران وحدت به صورت سفارشی تولید میشوند. همچنین تمامی محصولات تولیدی شرکت ایمن کاران با متریال درجه یک تولید میشود

نصب اسان حفاظ نرده پنجره متحرک

مشاوره جهت خرید حفاظ نرده پنجره متحرک

بهترین راه برای خرید حفاظ نرده پنجره انتخاب یک تولید کننده حرفه‌ای و معتبر است. چرا که تنها چنین مجموعه‌ هایی برای مشتریان حفاظ تولید کرده اند و می‌توانند محصولی متناسب با نیاز شما طراحی کنند. همچنین هنگام خرید، علاوه بر توجه به کیفیت محصول، سعی کنید مجموعه‌ای را انتخاب کنید که خدمات مورد نیاز را به شما ارائه می‌دهند.

سفارش حفاظ نرده پنجره متحرک
سفارش حفاظ نرده پنجره متحرک