مطالب خواندنی جدید :

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
حفاظ شاخ گوزنی- ایمن کاران وحدت

سرتیتر های این مقاله

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

زمانی که نام حفاظ دیوار می آید، غالب افراد به یاد حفاظ شاخ گوزنی می افتند چرا که عموماً برای حفاظ روی دیوار از این نوع استفاده می کنند. البته حفاظ های دیواری به این نوع خاص محدود نشده و انواع مختلفی از قبیل: حفاظ نیزار، حفاظ سرنیزه ای، حفاظ بوته ای و حفاظ مدرن دارد.

در اینجا قصد داریم از قیمت حفاظ شاخ گوزنی اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم. با ما تا پایان همراه باشید. تمام حفاظ ها یک واحد و یا یک پارامتری به نام تراکم دارند و منظور از تراکم همان تعداد شاخه هایی است که در هر پلان دو متری به روی صورت زنجیر وار جوش داده می شود.

این شاخه ها با سری های تیزی که دارند مانع ورود سارقان به داخل ساختمان می شوند. همانطور که از نام این حفاظ مشخص است ایده اولیه طراحی آن از شاخ های گوزن گرفته شده است، زیرا در عین زیبایی مانعی برای عبور هستند و سدی محکم تلقی می شوند.

حفاظ شاخ گوزنی- ایمن کاران وحدت

ورود سارقان از حفاظ شاخ گوزنی غیرممکن است! همانطور که در تیتر می بینید ما و تمام افرادی که در حوزه تولید انواع حفاظ دیوار فعالیت می کنیم معتقدیم که حفاظ شاخ گوزنی از بهترین انواع حفاظ هاست که مانع عبور دزدان خواهد شد. در عین حال این نکته را نیز متذکر می شویم که این حفاظ ها باید با استانداردهای تعریف شده تولید شوند نه به شکل مورد نظر مشتری.

در واقع گفتیم که هر چه تراکم یک حفاظ بیشتر باشد امنیت آن نیز بیشتر است و مانعی محکم در برابر ورود دزدان خواهد بود در صورتی که در این نوع حفاظ دیواری قضیه کاملا برعکس می باشد. برای اینکه از بهترین حالت این حفاظ ایمن استفاده کنید به شما پیشنهاد می دهیم از تراکم و سایز استاندارد استفاده کنید. البته به حداقل ها هم باید توجه داشت. برای انتخاب بهترین ارتفاع و تراکم حتما با مشاوران کارآزموده ایمن کاران وحدت حفاظ در تماس باشید و مشورت های لازم را دریافت کنید.

مشخصات حفاظ

گفتنی است حداقل ارتفاع استاندارد ۹۰ سانتی متر و حداقل تراکم ۱۲ است. ۳۰ و رنگ پودری (کوره ای) می باشد. این نوع حفاظ علی رغم اینکه مقرون به صرفه ترین حفاظ روی دیوار شناخته شده، به جرات باید گفت که یکی از ایمن ترین حفاظ ها نیز می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی-ایمن کاران وحدت

 

چرا حفاظ شاخ گوزنی را انتخاب کنیم؟

دقت کنید که اگر تولید کننده ای خبره و حرفه ای این حفاظ را برای شما تولید کرده باشد، به راحتی و با خیال راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

۱. عرض و تراکم آن قابل سفارش بوده و قیمت آن در واحد هر متر حساب می شود. حفاظ شاخ گوزنی مقرون به صرفه ترین حفاظ دیواری است.

۲. تماما از میلگرد نمره ده ساخته شده است.

۳. این حفاظ به دلیل کارایی بالایی که دارد پرفروش ترین حفاظ دیواری است.

۴. بر روی دیوار هم منازل و هم اماکن تجاری قابل استفاده هستند.

۵. برای نمای ساختمان ارزش زیباسازی دارد.

۶. رنگ آن پودری کوره ای است.

منظور از امنیت چیست؟

امنیت کلمه ای است آرامش بخش و پرمحتوا که نمی توان آن را در یک جمله خلاصه کرد. در تعریف کلی از امنیت می توان گفت: امنیت ابعاد وسیعی از نظر سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و … که هر کدام در حیطه خود قابل بحث و بررسی می باشد. در اینجا منظور از امنیت، امنیت منازل، ویلاها، باغ ها، خانه ها، ادارات، شرکت ها، کارخانجات و … پیشگیری از وقوع جرم و برخورد با وقوع جرم از جمله مواردی است که در امنیت منازل مورد بحث قرار می گیرد.

یکی از راهکارهای جلوگیری از سرقت منازل ایمن سازی با استفاده از حفاظ روی دیوار می باشد که سهم به سزایی در پیشگیری از وقوع جرم دارد. شما می توانید با افزایش ایمنی منزلتان با خیال آسوده به کارهای خود بپردازید.

سارقان منازل از چندین راه می توانند وارد منازل شما شوند که با درایت شما و ایمن سازی این راه ها از ورود سارقان می توان جلوگیری کرد.

مقالات مرتبط

۱۴۰۳/۰۱/۲۳

شما عزیزان برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.