مطالب خواندنی جدید :

قیمت اجرای نرده و حفاظ فرفورژه چقدر است؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]
سفارش حفاظ نرده پنجره متحرک- ایمن کاران وحدت

سرتیتر های این مقاله

میزان آهن مصرفی در کار و طراحی موردنظر برای ساخت و ساز و البته ابعاد و متراژ محل نصب نرده ها و حفاظ ها، همگی از عوامل موثر بر هزینه اجرای نرده و حفاظ فرفورژه هستند. همچنین وزن، و تعداد کار یا پیچیدگی تزئینات و نوع رنگ بکار رفته بر قیمت انواع حفاظ پنجره یا قیمت نرده پله تاثیر مستقیم دارد.

سفارش حفاظ نرده پنجره متحرک- ایمن کاران وحدت

مثلا یکی از متغیرهای اصلی در تعیین قیمت نرده فلزی تعداد میله های یست که به صورت افقی در نرده استیل به کار میرود و کلا هرچه میزان آلیاژ استیل بهکار رفته در ساخت نرده بیشتر باشد نرده گرانتر پای شما حساب میشود. نرده های فرفورژه هم که برحسب میزان وزن محاسبه قیمت میشوند و اساسا هزینه نصب آنها و هر نرده فلزیای چون نیاز به جوشکاری دارد بالاتر از دیگر نمونه ها خواهد بود. حواستان هم باشد که هزینه طراحی و ساخت نرده یا حفظ پنجره و دیوار و بالکن که در کارگاه یا کارخانه آهنگری ساخته میشود، حتما جدا از نصب آن در محل و ساختمان مذکور خواهد بود.

و در برآورد قیمت حفاظ دو بخش طراحی و نصب را منفک از همدیگر درنظر میگیرند. اساسا نرده ها و محافظ های راهپله ها یا پنجره ها و حتی دیوارها میتوانند چوبی، فرفورژه و فلزی، استیل، شیشه ای، آلومینیومی و کابلی باشند و مثلا قیمت نرده راه پله، همانطور که اشاره شد بسته به متریال انتخابی متفاوت محاسبه میشود. در این میان از هزینه های جانبی مثل هزینه حملونقل و باربری سفارش مشتری یا ایاب و ذهاب نصاب نرده ها و محافظ ها و همچنین اجرت کار نصب نیز نباید غافل باشید.

با توجه به انواع متریال ها به صورت تقریبی برای هر متر از انواع نرده از ۱۲۰هزار تومان تا یک میلیون تومان تولرانس دارد و میانگین مبلغ هم چیزی حدود ۴۰۰هزار تا ۶۰۰هزار تومان خواهد بود. قیمت هر متر حفاظ استیل هم بهطور تقریبی از ۱۰۰هزار تومان تا ۴۳۰هزار تومان متفاوت است و اگر سفارش شما هند ریل استیل باشد این مبلغ بین ۶۵هزار تومان تا ۶۰۰هزار تومان به ازای هر متر مربع متغییر است. قیمت نرده فرفورژه راه پله هم بر اساس متراژ و مساحت کار تعیین میشود و قیمت هر متر نرده فرفورژه برای راهپله ها با کیلویی ۲۰هزار تومان تا ۳۲هزار تومان محاسبه خواهد شد.

این مطلب رو حتما بخون :  قیمت حفاظ و نرده

قیمت هر متر نرده آهنی هم برای نرده های فلزی ۶۰هزار تومان تا ۱۱۰هزار تومان و برای نرده های آلومینیومی تقریبا هر مترمربع ۱۱۰هزار تومان تا ۱۴۵هزار تومان تخمین زده میشود. همچنین هر متر نرده شیشه ای از ۳۰۰هزار تومان تا ۶۵۰هزار تومان و نرده های کابلی هر متر از ۲۸هزار تا ۴۱۰هزار تومان خواهد بود. قیمتگذاری میشود.

علاوه بر اینها قیمت حفاظ تکمیل که میگویند قرار است درب های ضد سرقت و حفاظ آکاردئونی را رده خارج کند و ایمنی چندین برابری دارد، ببین ۲۲۰هزار تومان تا ۳۰۰هزار تومان متغیر است.

 

حفاظ آکاردئونی نوعی حفاظ کشویی کرکره ای

حفاظ آکاردئونی نوعی حفاظ کشویی کرکره ای به شمار میرود که برای امنیت بیشتر پشت درب ورودی واحدهای آپارتمان، شرکت و یا مغازه نصب میشود. حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان به گروهی از نرده های تسمه شکل به هم پیوسته گفته می شود که برای حفاظت از راه های ورودی منزل مورد استفاده است. این حفاظ ها با توجه به نسبت قیمت به میزان امنیت ایجاد شده می توانند گزینه مناسبی برای آپارتمان باشد. این درب محافظ آهنی با الهام از ساز آکاردون ساخته شده و به همین دلیل در بازار از آن به نام حفاظ آکاردونی یاد می شود.

این نرده های کشویی به هم پیوسته اغلب فلزی بوده و به دلیل سنگین بودن وزن مدل های فلزی ویژگی مقاومت و حفاظ ضد سرقت بودن آن بهتر است. معمولا به شکل مشبک ساخته می شوند که تسمه ها به شکل لوزی به هم متصل شده اند. حفاظ اکاردئونی بدون اشغال فضای زیادی قابلیت باز و بسته شدن را دارد و میتوان در فضاهایی که مشکل کمبود جا دارند از این نوع حافظ درب استفاده کرد.

حفاظ آکاردئونی دارای مدل های مختلف و از لحاظ امنیت حفاظ آکاردئونی در طرح های ۹۰ درصد امنیت ( طرح ۳ گل ۴ خم ) و ۹۹ درصد امنیت ( طرح های پرچ مخفی ) ساخته میشوند . استفاده از لولا ۳ پارچه – جا قفلی ۸ میل – بلبرینگ درجه ۱ جهت باز و بست کشویی حفاظ آکاردئونی از مزیت های آهن سازه نسبت به دیگر شرکت ها است . ما به هیچ وجه از متریال ضعیف به جهت ارزان تر کردن حفاظ ها استفاده نمیکنیم و از بهترین نوع تسمه ۵ فابریک در تمامی کارها استفاده میکنیم.

این مطلب رو حتما بخون :  حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ های آکاردئونی فلزی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند.

حتی می توان ریموت را روی این حفاظ ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد. حفاظ آکاردئونی نوعی درب برای ساختمان است که روی در ورودی واحد و یا به عنوان درب پارکینگ نصب می شود. تسمه های فلزی روی حفاظ به وسیله پیم های فلزی به هم وصل شده و در قاب اصلی حفاظ آکاردئونی جای می گیرد. این حفاظ به صورت ریلی در محل نصب حرکت می کند و بر خلاف دیگر انواع حفاظ های ضد سرقت قابلیت جمع شدن روی یک چارچوب یا قاب آهنی را دارد. انواع حفاظ های آکاردئونی از نوع تاشو هستند.

موقعی که نیاز به استفاده از آن نباشد حفاظ به صورت بسیار کم حجم در می آید. انواع ساده، طرح دار حفاظ آکاردئونی هم تولید شده که به سفارش مشتری در محل نصب می شود. حفاظ آکاردئونی آهنی ( فلزی ) از جمله باکیفیت ترین و پرفروش ترین محصولاتی است که با قیمت مناسب و به صورت مستقیم می توان آن را خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد.

مقالات مرتبط

۱۴۰۱/۰۷/۰۲

شما عزیزان برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.