دلیل استفاده از حفاظ های آکاردئونی

دلیل استفاده از حفاظ های آکاردئونی

دلیل استفاده از حفاظ های آکاردئونی چیست ؟

در اين مقاله ميخواهيم به دلیل استفاده از حفاظ های آکاردئونی بپردازيم . حفاظ های آکاردئونی نصبی سریع و آسان دارند که این سازه ها مقاوم در برابر شرایط جوی بوده و فرسوده نمی شوند این حفاظ ها در طرح های جذاب و متنوع تولید و ساخته شده اند. این حفاظ ها از تسمه های فولادی تولید شده اند که بندهای آن در برابر بریدگی با اره مقاوم هستند. حفاظ های آکاردئونی امکان تعبیه چندین قفل مختلف و همچنین تعبیه قفل مخفی بر روی درب به طوریکه از دید پنهان شود دارد. همچنین حفاظ های آکاردئونی قابلیت جمع شدگی دارد، به راحتی در گوشه ای جمع شده و به راحتی باز و بسته می شوند و فضای خیلی کمی را اشغال میکند.

ویژگی های حفاظ اکاردئونی

۱. جای کمتری اشغال میکنند.

۲. اهنی و فلزی بودن حفاظ

۳‌. کشویی بودن ان

۴. دارای طرح های متنوع

۵. دارای رنگ امیزی الکترواستاتیک

 

انواع حفاظ های اکاردئونی

۱. حفاظ آکاردئونی آهنی:

این نوع حفاظ ها با استفاده از آهن ساخته می شوند و به همین دلیل است که استحکام بسیار خوبی دارند. این مدل حفاظ ها بسیار مقاوم هستند که بعد از ساخته شدن حفاظ آکاردئونی آهنی، رنگ آمیزی ان با رنگ کوره ای صورت میگیرد تا در اثر رطوبت و عوامل محیطی خراب نشود و زنگ نزند. دلیل استفاده از حفاظ های آکاردئونی آهني اين است كه قیمت حفاظ آکاردئونی آهنی به علت کیفیت و استحکام بالا از دیگر انواع حفاظ ها بسیار بیشتر است و دوام بیشتری نیز دارند.

۲. حفاظ آکاردئونی پی وی سی:

درمکان هایی که باید نظافت رعایت شود، از حفاظ یا درب آکاردئونی پی وی سی استفاده می شود. حفاظ آکاردئونی پی وی سی، وزن پایینی دارد و زیبایی ظاهری آن بیشتر است. این مدل درب ها به راحتی قابل شستشو می باشند.

۳. حفاظ آکاردئونی ام دی اف:

درب یا حفاظ آکاردئونی ام دی اف وزن بالایی دارد و به مرور زمان خودش را می اندازد و ترک می خورد؛ حفاظ های آکاردئونی ام دی اف عمر زیادی ندارند. میتوان به مهم ترین ویژگی ان پایین بودن قیمت و اقتصادی بودن آن اشاره کرد‌.

شركت ايمن كاران وحدت برترين توليدكننده انواع حفاظ هاي آكاردئوني در ايران  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *