مطالب خواندنی جدید :

ساخت و نصب حصار نرده ای دیوار و پنجره

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
حفاظ پنجره - ایمن کاران وحدت

سرتیتر های این مقاله

قیمت حصار نرده ای دیوار و پنجره

حفاظ پنجره نرده ای امروزه برقراری امنیت در بخش های مختلف به این بستگی دارد. که شما بتوانید از ابزاری که در این زمینه وجود دارد بهره مند شوید. یکی از بخش هایی که شما میتوانید توسط آن از هوای تازه و همچنین نور خورشید بهره مند شوید. استفاده از پنجره های بزرگ است. استفاده از این پنجره ها البته میتواند برای شما مشکل ساز هم باشد. چرا که شما راهی برای ورود سارقین به خانه خود باز خواهید کرد. اینجاست که استفاده از نرده فلزی برای شما راهی کارآمد خواهد بود. به خصوص اگر خانه یا واحد تجاری شما در طبقه اول باشد باید از نرده آهنی استفاده کنید تا بتوانید امنیت را برقرار کنید.

حفاظ پنجره - ایمن کاران وحدت
قیمت حفاظ پنجره نرده

حفاظ پنجره نرده ای چیست؟

حفاظ فلزی در واقع شامل تکه هایی آهن می شود که شما میتوانید. از آن ها برای حفظ امنیت بیشتر استفاده کنید. البته اینکه شما انواع مختلف این نرده ها را بشناسید و بهترین نوع آن را خریداری کنید. به شما کمک خواهد کرد که امنیت را برای ساختمان خود برقرار کنید.

که انتخاب حفاظ آهنی برای اینکه شما بتوانید نمای خارجی ساختمان خود را زیباتر کنید. در واقع کیفیت و همچنین زیبایی از جمله المنت های مهم برای انتخاب حفاظ پنجره نرده ای هستند. در این بین شاید نصب حفاظ آهن یکی از مهم ترین نکاتی باشد که باید با آن آشنا شوید. در این زمینه بهتر است که بدانید که انواع مختلفی از جوش ها برای نصب حفاظ پنجره نرده ای وجود دارد. که از جمله مهمترین آنها میتوان به جوش های آلومنیومی، آرگونی و همچنین دی اکسید کربن اشاره کرد. این جوش ها در واقع برای نصب حفاظ پنجره نرده ای مورد استفاده قرار می گیرند.

نصب حصار نرده ای دیوار و پنجره

ممکن است که ساختمان شما با انواع جوش های زشت و ناجور دیده شود. که به همین دلیل است که گفته می شود این جوش ها برای انجام نیاز به مهارت خاصی دارند. شما هم میتوانید به نمایندگی های مختلف در این زمینه مراجعه کنید تا بتوانید کار نصب پنجره آهنی خود را به راحتی انجام دهید.

این مطلب رو حتما بخون :  حفاظ پنجره ایمن کاران کد 31

دقت داشته باشید که ساخت این نوع نرده ها معمولا باید توسط افراد حرفه ای در این زمینه انجام شود. شما میتوانید همچنین کار خرید حفاظ پنجره نرده ای را به صورت آنلاین هم انجام دهید. در این صورت باید با انواع این نرده ها آشنا شوید که از جمله آنها می توانیم موارد زیر را معرفی کنیم. بدون شک شما هم با درب آکاردئونی آشنا هستید.

این نوع درب ها در واقع به شما اجازه می دهند که کار باز و بسته کردن درب را به آسانی انجام دهید. و همچنین در مدل های مختلفی تولید می شود که باعث می شود امنیت آن افزایش پیدا کند. و همچنین زیبایی ساختمان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. نرده فلزی در واقع از نوع تاشو همان نرده های آکاردئونی است. که زمانی که بسته می شود به طور کل در یک سمت جمع خواهد شد.

شما میتوانید با خرید انواع این حفاظ ها، یک قسمت وسیع از پنجره خود را تحت پوشش قرار دهید. دقت داشته باشید که خرید این نوع حفاظ پنجره نرده ای در واقع برای مکان هایی که پنجره های وسیع و بزرگی در آن ها وجود دارد بسیار حائز اهمیت است. امنیت را در آن ها تضمین کنید. البته شما میتوانید از تعداد قفل های بیشتری هم استفاده کنید.

حفاظ پنجره - ایمن کاران وحدت
حفاظ پنجره ترکیبی

حفاظ آکاردئونی نوعی حفاظ کشویی کرکره ای

حفاظ آکاردئونی نوعی حفاظ کشویی کرکره ای به شمار میرود که برای امنیت بیشتر پشت درب ورودی واحدهای آپارتمان، شرکت و یا مغازه نصب میشود. حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان به گروهی از نرده های تسمه شکل به هم پیوسته گفته می شود که برای حفاظت از راه های ورودی منزل مورد استفاده است. این حفاظ ها با توجه به نسبت قیمت به میزان امنیت ایجاد شده می توانند گزینه مناسبی برای آپارتمان باشد. این درب محافظ آهنی با الهام از ساز آکاردون ساخته شده و به همین دلیل در بازار از آن به نام حفاظ آکاردونی یاد می شود.

این مطلب رو حتما بخون :  حفاظ پنجره ایمن کاران کد 40

این نرده های کشویی به هم پیوسته اغلب فلزی بوده و به دلیل سنگین بودن وزن مدل های فلزی ویژگی مقاومت و حفاظ ضد سرقت بودن آن بهتر است. معمولا به شکل مشبک ساخته می شوند که تسمه ها به شکل لوزی به هم متصل شده اند. حفاظ اکاردئونی بدون اشغال فضای زیادی قابلیت باز و بسته شدن را دارد و میتوان در فضاهایی که مشکل کمبود جا دارند از این نوع حافظ درب استفاده کرد.

حفاظ آکاردئونی دارای مدل های مختلف و از لحاظ امنیت حفاظ آکاردئونی در طرح های ۹۰ درصد امنیت ( طرح ۳ گل ۴ خم ) و ۹۹ درصد امنیت ( طرح های پرچ مخفی ) ساخته میشوند . استفاده از لولا ۳ پارچه – جا قفلی ۸ میل – بلبرینگ درجه ۱ جهت باز و بست کشویی حفاظ آکاردئونی از مزیت های ایمن کاران وحدت نسبت به دیگر شرکت ها است.

ما به هیچ وجه از متریال ضعیف به جهت ارزان تر کردن حفاظ ها استفاده نمیکنیم و از بهترین نوع تسمه ۵ فابریک در تمامی کارها استفاده میکنیم . حفاظ های آکاردئونی فلزی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند.

نصب حصار نرده ای دیوار و پنجره
مقالات مرتبط

۱۴۰۱/۰۷/۱۱

شما عزیزان برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.